Přesně po měsíci se opět vracíme ke švédské módní značce Lindex, které jsme se naposledy věnovali u příležitosti oznámení spolupráce s návrhářem světového formátu, jímž není nikdo jiný než francouzský couturiér Jean Paul Gaultier

Lindex do svého letního sortimentu totiž zařadil speciální kolekci, jejíž název White Heat napovídá, že je zaměřena na bílou – barvu letošního léta. Kolekce obsahuje kousky, které jsou šik a zároveň jsou charakteristické pro svůj uvolněný plážový vzhled.

10423877_10152223948174094_9203393325193420137_n

V dámské sekci najdete především lehké letní šaty, šortky, sukně, ale také plážové tuniky či maxi šaty. Jednotlivé kousky oblečení jsou často ozdobeny nápadnými detaily, nechybí háčkování nebo hit letošního léta – dlouhé třásně. V bílé ovšem najdete také psaníčka či peněženku, žabky a plavky.

Lindex ovšem nezapomněl ani na muže, připravil pro ně pohodlná trička, kraťasy a volné košile. Děti lze obléknout do světlé džínoviny, košilek i módních šortek. Kolekci vhodnou do každého slunečného dne najdete již nyní v kamenných prodejnách či online.

Foto: Facebook