Fikaná a všemi mastmi mazaná, tak taková je nová bohémská kabelka Louis Vuitton Metis z plátna Monogram. Její charakteristická silueta kombinuje praktičnost, která se od současných kabelek vyžaduje. Navíc vám nabízí eleganci ve stylu tradičního savoir-faire značky Louis Vuitton. Kabelka je výrazná díky detailům, které jsou vysoce promyšlené.  Kabelka lze nosit na dva způsoby, buďto v ruce za odepínatelné ucho z přírodní kůže nebo přes rameno díky popruhu z plátna Monogram, jehož délku lze upravit podle vaší osobní potřeby. Měkký, nevyztužený tvar a prostorné vnitřní řešení se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Kabelka se rovněž může pochlubit řadou praktických vnitřních kapes a jednou venkovní ve tvaru psaníčka, která prozrazuje inspiraci klasickou kabelkou Monceau. V duchu generací zavazadel Louis Vuitton se tato kapsa zapíná na tradiční přezku S-lock z mědi ve zlatém tónu.

Nová kabelka Metis obohatí váš osobitý styl a pro všední dny je to ideální společník k vytvoření ležérní elegance. Je to ideální investice do daleké budoucnosti.

Foto: PR firem