Není ale na čase trochu ubrat a vzít na milost kultovní miniatury od Louis Vuitton, které vás přinutí zříci se všeho, co nepotřebujete. Na druhou stranu se neobávejte malého prostoru.  Do této kabelky vložíte vše, co potřebujete…klíče, chytrý telefon, peněženku, rtěnku. Na práci zkuste chvíli zapomenout.

Francouzská ikona mezi kabelkami Louis Vuitton se vrací zpět ke kolekci malých kabelek a dalších módních doplňků. Například kabelka Alma BB z roku 1934 bude lehkou a ženskou společnicí na denní i večerní příležitosti. Nová kabelka přes rameno Monceau BB je mini replikou klasického modelu z roku 1986 a na první pohled připomíná školní aktovku vhodnou dívkám, které již školním lavicím poněkud odrostly. A co kabelka Pochette Accessoires, která je již od roku 1992 stále populární? Původní kapsička nám trochu vyrostla a stala se z ní obrazně řečeno “dospělá‘” kabelka.

Modely, které byly těmto mini kabelkám předlohou, byly poprvé v provedení z plátna Monogram. Nyní však vynikají v nádherně zářivých barvách kultovní kůže Epi a Monogram Vernis.

K vybrané miniaturní kabelce si dobře zvolte i jeden z roztomilých kožených doplňků, například peněženku Marie-Lou, na níž se vůbec poprvé setkává plátno Monogram a barevná kůže Epi.  Vše co je malé, bývá i krásné a značka Louis Vuitton to jen potvrzuje.

 

Foto: PR firem