V návaznosti na svou bohatou historii představuje Montblanc limitovanou edici Heritage Collection 1912 s vizionářským přístupem ke kultuře psaní. Vzhledem k jedinečnosti lidského rukopisu hrají důležitou roli ve výrobě luxusních psacích potřeb inovace, s nimiž styl psaní věrně odráží osobnost pisatele. Limitovaná edice Montblanc Heritage Collection 1912, čítající pouhých 333 kusů, je technologickým zázrakem stvořeným těmi nejzkušenějšími mistry. Na oslavu stoleté tradice je edice inspirována původní technologií Simplo Safety Filler, plnicím perem společnosti Simplo Filler Pen Company, která byla základem pro značku Montblanc registrovanou v roce 1910.

Plnicí pero Heritage Collection 1912 je moderní, nadčasové a mimořádně pohodlné na používání. Je vyrobené z ušlechtilého a oslnivě lesklého titanu a ve vršku víčka se vznáší hvězdička Montblanc, symbol zasněženého vrcholu hory Montblanc a známka nejvyšší kvality a nejjemnější řemeslné práce, vyrobená z přírodní perleti. Speciálně pro toto pero byl navržen nový hrot s trojúhelníkovým otvorem pro obzvlášť měkký styl psaní. Tři výměnné násadky na sponu víčka oslavují estetické směry panující na počátku dvacátého století. Stříbrná spona víčka ve stylu art deco připomíná velký úspěch tohoto stylu v designu a architektuře, spona s hadí hlavičkou z německého stříbra charakterizuje ducha změny, zatímco trojboká spona z ryzího zlata je moderní interpretací klasické spony z počátku 20. století.

Pokud jste do této chvíle nevěděli čím překvapit svého partnera, šéfa nebo blízkého přítele pod vánočním stromkem…tady je jeden skvělý tip, kterým rozhodně nikoho neurazíte, ale spíše naopak příjemně zaskočíte.

 

Foto: PR firem