Jak už jsme pro vás zmínili v jednom z předchozích článků, klenotnický gigant BVLGARI v letošním roce oslavuje 130. výročí od svého založení. Oslavy se samozřejmě promítnou i do novinek, které budou dostupné v ikonických liniích.

Jedná se například o šperky kolekce Bzero1, absolutní klasiku, která nabízí nadčasovost i všestranné nošení během dne. Prsteny z této kolekce jsou k dostání v různých provedeních – bílého, růžového či žlutého zlata zdobeného černou nebo bílou keramikou, mramorem v modré, hnědé, zelené či s diamanty. V nových provedeních se setkáte s variantou z růžového zlata s černou či bílou keramikou, ukrývající auru sofistikovanosti a tradice.

AB_ 415

V linii Bulgari Bulgari, která pochází již z poloviny 90. let, nově najdete náhrdelníky s typickým gravírováním. Kruhové prvky, nadčasovost a všestranná elegance dodávají šperkům atributy ideálního kousku pro kteroukoli příležitost.

AB 097

Novinkou je také náhrdelník v designu Bzero1, který navazuje na úspěšnou spolupráci s organizací Save the Children, jež byla započata už před pěti lety. Cílem spolupráce se poskytování kvalitního vzdělávání, jež povede k pozitivní změně v životech malých dětí.

CL856977

Foto: Archiv firmy