ESCADA

Další kolekce ESCADA Resort 2022 představuje idylické prostředí vzdušné výjimečnosti a extravagance, do něhož se ponoříme.

Atraktivní lidé na atraktivních místech, kteří dělají atraktivní věci, přitom tak nenuceně a skvěle, že nám to říká: Sněte dál!

Všechno to je surrealistické, ale také skutečné, sofistikované a rozhodně elegantní a ohromující.
V naší kolekci Resort 2022 budete moci zažít módu na vlastní kůži, ponoříte se do toho elegantního, moderního a rozkošného, ale zároveň utopického světa krásy a stylu.

První část kolekce představuje jemné bronzové a zlaté odstíny doladěné výraznými květinovými motivy. Námořnická a blankytně modrá dodávají tomuto elegantnímu začátku sezóny na svěžesti.

Druhou část kolekce charakterizuje intenzivní barevná atmosféra, a to díky výraznému potisku. Jemné bílé a fialové odstíny doprovázejí tento barevný „výbuch“ a vytvářejí dokonalé neotřelé spojení.

 

ESCADA SPORT

Kolekce Resort SPORT je v základě tvořena teplými přírodními odstíny, zatímco abstraktní malovaný potisk dodává barvitost, dynamiku a moderní vzhled.

Jemný fialový nádech vnáší do této první části kolekce ženskost a jemnost.

V druhé části nabírají na sile jemné šedé a modré odstíny zatímco šťavnatá cukrově růžová představuje jarní barevnou „bouři“. Okvětní lístky jakoby tančí ve vzduchu a symbolizují živou, ale zároveň rafinovanou atmosféru blížící se sezóny.