Město Marrákeš je často nazýváno tzv. „Perlou Jihu“, nachází se v jihozápadní části Maroka. Jedná se o velice staré město, které bylo dokonce zařazeno na seznam UNESCO. Možná je to právě jeho historie, která dopomohla k tomu, že se z něj stalo místo s velice širokým trhem nabízejícím především různé exotické produkty.

Pokud hodláte Marrákeš navštívit, nezapomeňte si projít všechny ty úzké uličky a nakoupit barevné látky, koberce, keramiku, originální šperky, kožené zboží nebo třeba zajímavé a pro nás neznámé koření.

Byla to právě rozmanitost barev a stylů, která přiměla zástupce značky Orsay, uskutečnit v tomto městě focení nové kampaně, které probíhalo během slunečných říjnových dní. Účastnily se jej naprosto odlišné typy žen, modelky Rosanne Swart a Lejla Hodzic, které tak měly všem dokázat diverzitu nové kolekce.

Orsay díky kolekci „Marrakech“ tuto sezónu propaguje přírodní styl, plný ženského šarmu a odlehčenosti. Dominuje zde snaha o vytvoření uceleného a širokého rozsahu stylů a barev.

V kolekce najdete vliv městského boho stylu, moderní romantiku i nesmrtelnou klasiku. Nabízí lehké a pohodlné materiály, které byly přizpůsobeny ženským křivkám, nechybí krajka, ozdoby či výšivka.

Stejně tak překypuje kombinací vzorů a variací ornamentů. Světlá paleta barev reflektuje atmosféru jarního a letního období, jde od pastelových odstínů až k zemitým barvám, stejně tak v ní naleznete klasickou černobílou kombinaci.

Ani tentokrát se nezapomnělo na kabelky, psaníčka, vzdušné šátky, klobouky a šperky, které pomohou dotvořit celkový vzhled.

Foto: Archiv firmy