Tak například značka Salvatore Ferragamo představila příjemně vzhlížející kolekci plnou tlumených barev, obrovských huňatých šál a kvalitně ušitých kabátů doplněných o detaily vínové.

Nechyběly ani kalhoty klasických střihů, kožené bundy a vtipné detaily motýlů. Celá kolekce se tak stává ideálním společníkem pro tmavé a sychravé podzimní dny.

Salvatore Ferragamo

Německý kreativní ředitel Tomas Maier vsadil v pánské kolekci Bottega Veneta na zajímavé kombinace barev, střihů i materiálů.

Kombinoval bomber bundy, blejzry, roláky i klasické kabáty velbloudích odstínů. V sofistikované barevné paletě nechyběla fialová namixovaná s hnědou, zelená s šedou nebo oranžová s černou.

Bottega Veneta

Možná více než šedesát odstínů šedi najdeme v kolekci Calvin Klein. Obleky a dlouhé kabáty házející stříbrné odlesky způsobily přehlídku elegance a galantnosti. Leopardí stopy a krátké lesklé bundičky zajímavě doladily už tak působivé nápady, se kterými značka nově přišla.

Calvin Klein

Mladistvost a romantický nádech, díky mašlím a volánkům přítomných na halenkách, byl zjevný v kolekci Gucci vynikající krátkými svetříky a retro kabáty.

Gucci

Silvia Venturini pojala modely Fendi s důvtipem, vlněné kabáty doplnila o velké kapuce, pruhované kalhoty nebo krásné dlouhé šály. Všimněte si zajímavých tašek a batůžků zdobených půlkami jablek.

Fendi

Foto: WWD