Phillip Lim nechal své tři desítky modelů chodit mezi kamením, naservíroval nám kolekci se sportovními prvky vhodnou do horského prostředí. Do toho přidal oversized siluety, chytrý mix různých materiálů zakončil dlouhými kabáty a bundami.

Phillip LIm

Phillip LIm

To Alexander Wang vsadil na statickou prezentaci inspirovanou skatováním a surfováním na proslulé Venice Beach, v jeho kolekci se objevuje i netradičně výrazný prvek – potisk tropických palem.

Nylonové parky a trička doplnil nepromokavými materiály, nechyběla ovšem ani kůže, ze které nechal Alex vyrobit především doplňky modelů – velké tašky, klobouky i výraznou obuv.

Alexander Wang

Alexander Wang

Zajímavá práce byla k vidění také na přehlídkovém mole značky Dries Van Noten. Bohatá kolekce se nese přeevším v tmavě modré, bílé a okrové paletě a nechybí v ní dvouřadé kabáty zdobené kožešinou, vesty, svetry, obleky i zajímavě řešené kalhoty.

Dries Van Notten

Dries Van Notten

U Diora jsou evidentně připraveni na plesovou sezónu, někteří pánové možná i na svatební obřad. Záplava elegantních smokingů či fraků byla vtipně umírněna volnějšími prvky v podobě kšiltovek, připíchnutých odznáčků, džínovinou či černobílými teniskami.

Dior Homme

Dior Homme

Kreativní ředitelé značky Valentino přišli s propracovanými šedými kabáty a svetříky zdobenými různými technikami i geometrickými vzory, kterými doladili nápadité obleky.

Svým modelům vtiskly do rukou malá psaníčka, oufit doladili koženými rukavicemi, úzkými kravatami i hranatými slunečními brýlemi. Nouze nebyla ani od džínovinu a výrazné prvky v podobě zipů, kontrastních retro batohů i motivu čtyřlístku.

Valentino

Valentino

Rebelský Raf Simons pro tentokrát vsadil na výraznou barevnou paletu.  Popsané dlouhé kabáty či vesty ke kotníkům, volné kalhoty i svetry zdobené pomocí origami doplnil o zajímavou konfrontaci materiálů.

Raf Simmons

Raf Simmons

Foto: WWD