Hlavní návrhář značky Oliver Sweeney, Tim Cooper vytvořil kolekci s názvem Jaguar by Oliver Sweeney. Inspirace přišla ze samotného interiéru vozu Jaguar F-TYPE. Kůže potištěná karbonovými vlákny a přírodní kůže nubuck v červené, modré a černé barvě jsou materiály, které Tim v této kolekci použil.

Boty 3_whole collection

Pánské i dámské boty s tkaničkami nebo řidičské boty bez zavazování na vás čekají v e-shopu značky Jaguar a koupíte je za dostupnou cenu začínající lehce nad 6.500,-Kč. K dostání jsou samozřejmě i ve vybraných obchodech Oliver Sweeney.

„Pro nás znamená Jaguar něco víc než jen oceňované sportovní vozy. Modely značky Jaguar poskytují řidiči intenzivní zážitek z jízdy a společně s našimi modely se skvěle doplňují,“ uvedl Oliver Sweeney.

Boty 2_men

Kromě britského návrháře Tima Coopera na kolekci spolupracoval i Julian Thomson, ředitel pro design ze společnosti Jaguar. Dva britské produkty zaměřené na kvalitu se tak spojily do jedné jediné kolekce, která číší smyslem pro techniku i detail.

Jaguar není jedinou značkou, která kromě svých automobilů vyrábí v určité spolupráci i módní či elektronické doplňky. Mezi tyto značky spadají například Ferrari, Porsche či Bentley.

Foto: Archiv firem