Celé září jsme věnovali pohledu do budoucna, tedy komentování kolekcí pro sezónu jaro a léto 2015. Dnes ovšem zůstaneme opět nohama více při zemi a zaměříme se na podzimní kolekci, pro kterou si již nyní můžete zajít do vybraných obchodů.

Britská módní značka F&F si pro nás opět připravila různorodou kolekci plnou kabátů a kožichů zajímavých materiálů, které oceníme nejen během sychravým dní, chladným rán a zkracujících se večerů. To, co ovšem celou dámskou kolekci definuje jsou především strukturované materiály, rafinované vrstvení, poměrně štíhlé siluety a zkrácené délky inspirované 60. léty.

unnamed (7)

To ovšem není zdaleka všechno a kolekce dále nabízí nepřeberné množství hřejivých úpletů, měkké svetříky z kašmíru, šaty i tuniky, kalhotové kostýmy nebo tolik oblíbená sáčka v pánském stylu. Těšit se ovšem lze také na pořádnou dávku ženskosti v podobě květinových vzorů, áčkových sukní nebo krajkových detailů.

unnamed (6)

Značka se ve své nové kolekci také opět zaměřuje na denim, jako hlavní součást každého dámského šatníku. I letošní sezónu se tedy lze těšit na všemožné druhy materiálů, stylů a střihů, které budou vaše vysněné džíny definovat.

unnamed (10)

Foto: Archiv firmy