Tentokrát se Karl Lagerfeld nechal inspirovat přírodou. Molo připomínalo spíše park uprostřed města. Bylo pokryto dřevem, mechem a jemným pískem. Všude kolem stály stromy. Z “lesa” jako první vyšla návrhářova múza Stella Tennant, která byla oblečena v klasickém kostýmku Chanel, stejně jako následné modelky, které Karl oblékl do bílých, jemně fialových a šedých kostýmků, které i nadále zůstávají ikonickým oděvem této značky. Oslavu přírody zde Karl vyzdvihl peřím ve vlasech, které mělo připomínat ptáky.

Barevná paleta byla buďto velice světlá nebo naopak tmavá. Na molu se střídaly odstíny černé a tmavě modré s odstíny již zmiňované sněhově bílé, šedé či fialkové. Nádech jara připomínaly barevné květy na šatech. Celá přehlídka byla dotažena do posledního detailu včetně výrazného líčení kolem očí. Zkrátka Karl Lagerfeld nenechal opět nikoho na pochybách, že je mistrem svého oboru.

Závěr přehlídky patřil dvojici modelek oblečených do svatebních šatů a vedoucí za ruku 4 letého chlapce, který byl rovněž oblečen celý v bílém. Ihned to v kuloárech vyvolalo spekulace o podpoře Karla Lagerfelda v legalizaci sňatků homosexuálů. Sám návrhář to ihned popřel a vzkázal, že vůbec debatě o závěrečném defilé nerozumí. Lidé vidí politiku zkrátka už úplně za vším.


Foto: PR firem