I přesto, že se značka zaměřuje na širokou cílovou skupinu, vyrábí nápadité kousky pro muže i děti, my se zaměříme na to, co se usídlilo v nabídce pro ženy, které fandí volnočasové módě s nádechem elegance.

Dámská kolekce je navíc rozdělena do dvou řad. První z nich, s názvem s.Oliver Casual, je typická pro své potisky se zvířecími a etno motivy, přírodní barvy a maskování, jež se objevuje na parkách a bundách. Nesmí ovšem také chybět květinové vzory, vliv asijské inspirace a batika, prvky předurčené pro festivalový vzhled.

s.Oliver Accessories_SS 2014_013

V řadě Casual dále najdete sukně, šaty i 7/8 kalhoty, jež vynikají svými grafickými elementy, mnoho z nich v černobílém provedení. Nezapomnělo se ani na oblíbené téma podmořského světa; košilím, tričkům i tunikám bylo vdechnuto blyštivých efektů, barev a kovového třpytu.

Mladistvější řada s názvem QS by s.Oliver také postihuje hned několik témat a je určena především pro extrovertní dívky. Evidentní je inspirace pouličním stylem, řada nabízí oversize mikiny i boyfriend džíny, jež jsou kombinovány s typicky ženskými střihy.

Několika kouskům vévodí geometrické potisky, hologramy, strečové i průhledné látky či zajímavé prvky jako plisování a prošívání. Kabátky a bundy zde najdete v délce do pasu, následují je krátké kraťasy, žerzejové šortky i trička s nápisy a pleteninové topy inspirované městským etno vzhledem namixovaným s africkými potisky a divokými mexickými motivy.

QS by s.Oliver_SS 2014_140

Kolekci pro dámy také dotváří čisté, jemné a velice ženské doplňky (kabelky, psaníčka, brýle, šátky, pásky i hodinky) dotvářející casual a městský styl. Ty na sebe vzaly podobu hravosti, barevnosti, novou kombinaci materiálů střídají okouzlující detaily.

s.Oliver_SS 2014_027

Foto: Archiv firmy