Možná i kvůli tomu posadila do křesla kreativního ředitele zpěvačku Rihannu, která nyní naplno zasáhne do tvorby dámské linie a hodlá pracovat na tvorbě i úpravě klasických stylů, jež značku reprezentují.

Ještě předtím ovšem přichází PUMA s několika zajímavý mi novinkami. První z nich tvoří 3 nové barevné verze kultovních bot Trinomic R698, jejichž design je inspirovaný zimními motivy. Technologie Trinomic je charakteristická tím, že v oblasti paty a přední části chodidla ji tvoří vzduchem naplněné šestihranné buňky umožňující pohodlné nošení po celý den.

PUMA_Snow_Splatter_Pack_WhiteGrey

Další novinkou je také High Risk Pack se třemi barevnými verzemi klasických tenisek PUMA Court Star OG se zlatým logem, jejich design vychází z klasických tenisek PUMA určujících směr na tenisových hřištích v době 80. let.Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nabukové kůže, díky čemuž se z nich stávají ideální kandidáti i do zimního počasí.

High_Risk_Pack_–_mala

Poslední botky tvořící Marble Pack jsou dva ikonické modely PUMA Blaze of Glory a Trinomic XT2 inspirované mramorovým vzorem. Vycházejí z původního konceptu revolučních běžeckých bot a jejich základem jsou buňky ve tvaru plástve. Bílé a černé provedení v kombinaci s mramorovými prvky tak bude ideální volba ke každému lifestylovému outfitu.

PUMA_Marble_Pack_(6)_–_mala

Foto: Archiv PUMA