Vzpomeňme si na loňské léto, kdy právě Stella oblékla britský tým během olympijských her konaných v Londýně a její počínání se setkalo s velkým úspěchem. S firmou Adidas započala spolupráci již před osmi lety. Během osmi let navrhovala oblečení vhodné pro běhání, jógu, jízdu na kole či plavání. Tudíž má ve světě sportovního odívání cenné zkušenosti. Letošní rok zasvětila již své třetí kolekci tenisového oblečení, kolekci Barricade určené pouze pro ženy.

Znám řadu lidí, kterým při spojení slov „sport a móda“ naskakuje husí kůže, jelikož tato odvětví podle nich k sobě rozhodně nepatří a člověk by se měl soustředit pouze na jedno z nich.

Stella ovšem nic nenechala náhodě a vytvořila kolekci plnou energie, technologických inovací, nezapomněla ani na kvalitní materiál (100% bavlnu) a svůj cit pro estetickou stránku věci, který skloubila s praktičností. Kolekce se nese především v duchu zářivě bílých tónů, jednotlivé kousky zdobí neonově žluté detaily.

Její tváří se stala teprve devatenáctiletá britská vycházející hvězda tenisových kurtů Laura Robson, která spolu s tenistkami Caroline Wozniacki a ruskou Marií Kirilenko vytvořila promo video a fotografie zachycující zářivé minišaty, sukně i obuv v pohybu. Vše naservírované pro zapálené sportovce, milovníky posilovny, ale i vhodné na běžné nošení do města.

Kolekce Adidas by Stella McCartney Barricade mi umožňuje cítit se bezpečně a pohodlně. Zářivé barvy a pokrokové technologie, které najdete v každém kousku, mi dodávají správný pocit sebevědomí vhodný k ideální koncentraci na kurtu během zápasu“, řekla Caroline.

Foto: Archiv značek