Kreativní ředitel značky Bottega Veneta, Tomas Maier, se například pustil do efektu zapouštění barev, kterého dosáhl díky speciální „korodovací“ technice spojené s potiskem.

bottega veneta

Svoji další kolekci, ve které se zaměřuje především na doplňky, postavil na myšlence kvality před kvantitou, obuv, tašky i menší psaníčka nechal vyrobit z pravé kůže.

tomas-maier01

Mezi dubajskými mrakodrapy se odehrál moderní příběh Tisíce a jedné noci, Karl Lagerfeld se pro tentokrát vyřádil a modelky oblékl do výrazných metalických kousků hodně vzdálených tradiční myšlence Coco Chanel.

chanel-resort-dubai21

Značka Cut25 se vytasila s celkem deseti propracovanými modely, pro dámy, které ocení sportovnější a pohodlnější střihy. V kolekci najdete především bílé a černé kousky, sukni, křivák, šaty i široké kalhoty končící lehce nad kotníky.

cut25-ya09

Brooklyn pro změnu patřil Dioru, kapitán celého dne Raf Simons uspořádal ojedinělý výlet za jeho nápady a nekonečnou kreativitou. Elegantní kolekce podpořená celočernými modely a průsvitnými šaty patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co jsme mohli zhlédnout.

dior14

Několik modelů si pro nás připravila také značka Etro, která pracovala především s detaily, potisky, typickými květy a především zářivými barvami. Svůj postoj k modelům označila kreativní ředitelka Veronica Etro za „cool and sporty“.

etro-03

Ve výčtu nemůže samozřejmě chybět ani kolekce Just Cavalli založená na myšlence „běžce v městské džungli“ inspirovaná sportem a letní atmosférou.

just-cavalli01

O první Resort kolekci pro Louis Vuitton, kterou předvedl v prostředí monackého knížectví Nicolas Ghesquiére, jsme vás již informovali. Za nejzajímavější model považujeme ten inspirovaný podmořskými korály doplněný o jemně růžové kalhoty s vysokým pasem, vzpomínáte si na něj?

louis-vuitton02

Mnohem větší romantika se odehrávala na mole přehlídky Oscar de la Renta, který se pustil do krátkých topů, áčkových sukní a koktejlek. Naší pozornosti opět neunikla černobílá kombinace, asymetricky střižené kabáty, ale také výstřednější šaty poseté letní zahradou, které k létu patří. Souhlasíte?

odlr36

Foto: WWD