Konkrétně se jedná o britský Topshop, který tentokrát spojil své síly s Adidas Originals. Výsledkem je dvacetidílná kolekce s názvem Topshop X Adidas Originals, jež oslavuje dědictví této sportovní značky. V České republice bude k dostání přesně osmnáct druhů oblečení.

Velice zajímavým způsobem tak dochází k propojení typického loga Adidas, třech proužků a uvolněných střihů, což je namixováno s prvky ženskosti či barevnými potisky.

„Spolupráce značek Topshop a Adidas Originals je oslavou důležitosti módy a sportovního oblečení, jejichž prvky se vzájemně ovlivňují“, tvrdí kreativní ředitelka značky Topshop Kate Phelan. „Snažili jsme se vnést do kolekce porci ženskosti, vytvořit základní kolekci, jejíž krása bude spočívat v možnosti kombinování. Žijeme v revoluci sportovního odívání, čímž je samotná móda velice ovlivněna.“

V kolekci najdete běžecké šortky, bavlněné nátělníky, mikiny i tři různé typy obuvi. Jednotlivé kousky lze kupovat v kamenných prodejnách Topshop i Adidas po celém světě, stejně tak je najdete i na internetu. Ceny startují na 35 dolarech.

Foto: Kamila Písaříková, PR firmy