Kolekce Palomy (mimochodem dcery geniálního malíře Pabla Picassa) v sobě odráží přírodní krásu, zachycuje atmosféru olivových hájů, které obklopují dům této návrhářky ve slunném Maroku. Kolekce nese jméno Palomin olivový list. Název však v sobě neskrývá jen její jméno. Paloma ve španělštině znamená holubice, která je symbol míru a navíc nese v zobáčku olivovou větévku. Šperky Paloma navrhla jako hold poslům dobrých zpráv a zahradám, které slouží jako útočiště klidu, míru a ticha.

Ta kolekce není pro Palomu Picasso premiérou. První představila již v roce 1980 a obratem se stala uznávanou hvězdou na poli šperkařství. Její jedinečný styl začaly obdivovat ženy s tím nejvytříbenějším vkusem.

Kolekce Paomin olivový list je na pohled velmi něžná a jemná, avšak plná přepychu. Každý šperk tvoří vzácný kov a drahé kameny. Kolekci tvoří masivní náhrdelník, který splétají zářivé listy a stonky z 18-ti karátového zlata. V prstenech se snoubí diamanty s rubelitem a zeleným peridotem. Rubelity najdete zasazené i v náušnicích, jež navíc ovíjí zářivé diamantové lístky. Bez povšimnutí nelze nechat ani náramek, který je absolutním skvostem a navíc oslní nejen září, ale i perfektní řemeslnou prací.

Diamanty jsou nejlepším přítelem každé ženy a Tiffany c Co. to dobře ví.


Foto: PR firem