Dámská i pánská kolekce značky Diesel má letos hodně společných prvků. Inspirací pro jejich vytvoření se stal výlet na rocková místa v Británii, od hudebního klubu Hacienda po klub Marquee a také mnohé další.

Rockový odkaz podtrhují v dámské kolekci doteky westernového stylu a motiv hvězdy či souhvězdí použitého v detailech oděvů. Kousky si oblíbí každá žena, která chce působit sebevědomě a nebojí se ukázat svoji maskulinní stránku.

V nabídce jsou moderní ženské siluety pro jakoukoli denní příležitost a dobu, o slovo se také přihlásil návrat k džínovině inspirované unisex stylem. Je plná korzetových šatů, sak pro volný čas, bundiček, triček s potiskem a také šortek s trendovými třásněmi v různých barvách.

Pánská kolekce je složena ze dvou částí, první z nich je věnována barvě typické pro tento hudební směr – černé, kterou zde hledejte často v kombinaci se zářivě oranžovou. Mezi stěžejní modely patří klasikou inspirovaná motorkářská bunda a také klubová mikina, nechybí ani dokonale propracované svetry.

Druhá část je věnována bílé barvě pro dokonalý letní vzhled. Bílou najdete na tričkách s fotopotiskem a ostrou siluetou, zaujme vás nylonový bomber a také perfektně zpracované kousky z džínoviny – často ozvláštněné o kožený efekt. Nechybí ani šortky, havajské potisky a hippie košile s motivem palmy, hranatou siluetou a dlouhými rukávy.

Foto: Archiv firmy, Pinterest