Za sebou má svou prezentaci Victoria Beckham, která představila kolekci podzim-zima 2013. Victoria se v této kolekci snažila více ukázat své estetické cítění a soustředila se na siluetu. Důležitost vložila především do absolutní jednoduchosti designu a struktury látek. Victoria již před přehlídkou dávala najevo, že se velmi těší, až světu ukáže i kolekci pletených modelů. V této řadě se Victoria snažila i prokázat svou loajálnost Velké Británii a neopomněla vyzdvihnout takové materiály jako tvíd, tartan (kostkovaná látka) nebo vzor rybí kosti, vše tolik typické pro tuto zemi.

Barevně vládne především černá, kterou umírňují syté odstíny modré, žluté a hnědé. Opět nechybí úzké pásky, které zvýrazňují pas. Není neznámou, že tato silueta je samotné Victorii velmi blízká i v jejím osobním životě. Délka kalhot, sukní i šatů je většinou střižena do půlky lýtek. Výraznou změnou prošly ramena, která Victoria významně zdůraznila a dodala jim na objemu. Velmi netypické pro superštíhlou návrhářku. Kabáty ponechala návrhářka rovné bez výrazných detailů ve střihu.

Závěrem je nutné podotknout, že kolekce je opět nositelná, pro dané období stylová, avšak stále tak trochu stejná jako ta předchozí.


Foto: facebook.com