Netrvalo dlouho a Sofia si navrhla svoji vlastní ‚ideální‘ kabelku inspirovanou kultovními modely Speedy a Keepall. A aby toho nebylo málo, její kabelka, SC Bag, se stala i ikonou značky Louis Vuitton. Ikona a hvězda nové kolekce Louis Vuitton Parnasséa je vyrobena z měkké, jemně zrnité ‚kašmírové‘ teletiny a chlubí  se neuvěřitelnou paletou barevných odstínů. Nádherně minimalistický design SC Bag – jemné obliny, elegantní proporce a vytříbené detaily – se sám nabízí jako podklad pro nějakou nápaditou barvu – a té se mu také dostalo v rámci pokračující spolupráce Sofie Coppoly a značky Louis Vuitton.

Sofia Coppola a LV

Sofia Coppola a LV

Malá kabelka SC Bag se rozrostla o další kousek, malou kabelku BB (s delším popruhem, aby se dala nosit i cross-body). Malá SC Bag – kromě odstínů Noir a Blanc Cassé – LV nabízí v jasně červené barvě Cherry, tmavě fialové Quetsche a v přírodním odstínu Tan kůže veau racine, která je velmi vzácná a vyrábí se jí pouze omezené množství.

88627-004-045.psd

Sofia Coppola a Louis Vuitton však mají pro vás ještě další překvapení – limitovanou edici SC Bag, vytvořenou exkluzivně pro obchodní dům Le Bon Marché Rive Gauche, který je neoblíbenějším místem nákupů Sofie Coppoly, když pobývá v Paříži. Letos v říjnu, u příležitosti netrpělivě očekávané spolupráce Sofie Coppoly a Le Bon Marché Rive Gauche na výlohách, bude mít premiéru i SC Bag v malé verzi (Small) a BB, v tmavě kobaltové barvě v provedení z teletiny a fuchsiově probarvenými lemy. Toto výrazné zdobení je aplikováno ručně řemeslníky značky Louis Vuitton a definuje elegantní siluetu kabelky, která po otevření odhalí stejně výrazný vnitřní prostor z fuchsiové teletiny.

88592-016-v2.psd

Sofia Coppola, Marc Jacobs a LV tvoří společně dokonalý tým, který produkuje jeden zázrak a unikát za druhým.

Foto: Archiv firem