Italská značka Pinko přináší na trh svoji novou kolekci určenou pro období jaro/léto 2014. Značka, jež byla během 80. let založena v malém městečku Fidenza a spolupracovala například se světoznámou topmodelkou Naomi Campbell, je často charakterizována jako symbol dosáhnutelného luxusu.

Během výroby používá kvalitních materiálů, dává důraz na poslední trendy, ráda experimentuje se střihy a barvami, což ve výsledku dává vzniknout zajímavým kouskům oděvu a také doplňkům.

Nová kolekce je velice rozmanitá, nabízí jednoduché oděvy vhodné pro každou denní dobu i propracované kousky vhodné pro speciální příležitosti. Najdete v ní především detailně propracované šaty kratšího střihu zdobené flitry a různobarevným potiskem. Samozřejmostí jsou také pouzdrové a áčkové sukně. Potisk dominuje kalhotám, topy jsou laděny především do pastelových barev, často zdobeny děrováním či romantickými volánky.

AISHA ABITO_DRESS

Obuv se pyšní vysokým podpatkem, klínkem či důmyslnými detaily, jež ovšem nemají vliv na zaručenou pohodlnost. Kabelky jsou doplněny o kovové kroužky či blýskavé kamínky stejně jako výrazné šperky.

ARCHILOCO SANDALO_SANDAL

Foto: Archiv firmy