Symboly Věčného města, univerzálnost nošení, dynamika i rozmanitá nabídka kombinací a barev. Prvky, které jdou ruku v ruce s přeměnou tradice na moderní důvtip charakterizují kolekci Bulgari podzim/zima 2014.

Ta má ovšem i mnohá další specifika, která připomínají jednotlivé zemské živly. Čistá voda je zdůrazněna pomocí ledových odlesků šedé a stříbrné, zlatou okázalost odhalují velbloudí odstíny připomínající sluneční paprsky. Nechybí ani oheň, který reprezentují rudé barvy tak intenzivní, jako je padající listí.

Je zde nový model Serpenti složený z výrazných kontrastních materiálů a zdobený smaltovou sponou ve tvaru hadí hlavy. Modely Diva Serpenti Ipnotic jsou zase inspirovány antickými šperkovnicemi, hrají si s lesklými a matnými efekty.

12

Kůži, která prostupuje naprosto celou kolekcí, můžeme obdivovat i na modelech Monete s pevným rámem, kovovými hranami a řetězovou rukojetí. Roztomilé je psaníčko Lipstick v mnoha odstínech a materiálech včetně kůže ještěrky. Nechybí nové sluneční brýle s inovativním 3D efektem hada nebo šátky vyprávějící milostný příběh odehrávající se v Římě.

06

47

Novinky ovšem hledejte také v kolekci šperků, ta nese název Bulgari MUSA a ctí múzy starověkého Říma, které měly vždy silný vliv na představivost umělců. Značka se tak opět uchyluje ke vzdávání poctě svým dávným italským kořenům, odkazuje k bohatému dědictví a nebojí se ho propojit s moderním nádechem.

CL856890

Za svoji novodobou múzu totiž vybírá Carlu Bruni-Sarkozy, která reprezentuje ženu své doby s několika aspekty své odvážné osobnosti.

Jedná se o ženu elegantní, okouzlující, hravou a jedinečnou. Přesně takovou, jakými je 26 druhů šperků s unikátním designem a dramatickým výbrusem z této nové kolekce, na kterou se můžete v buticích těšit již od září.

27Foto: Archiv firmy