Britská módní značka F&F proto nyní přichází na trh s kolekcí „School shop“, která zachrání všechny školáky i předškoláky a ještě jim vykouzlí úsměv na tváři.

Podtitulkem kolekce je návrat do školy „stylově a zvesela“, tudíž hlavní snaha o to, nastínit první školní dny jako jednu velkou hru a zábavu.

03_FF_340C

Namísto zářijových povinností, nákupů posledních barevných pastelek či (pro mnohé nejmenší) otravného brzkého vstávání se spolu s vašimi dětmi zaměřte také na outfit, který si vezmou prvního září na sebe.

Kolekce samozřejmě nabízí linii pro mladé slečny. Outfity následují nejnovější módní trendy nadcházející podzimní sezóny, stejně tak ovšem splňují vysoké nároky na kvalitu a stylovost. Předlohou pro jednotlivé kousky byla 60. léta, hravé retro, puntíky i trička s popisky.

09_FF_032G

Kluci budou motat holčičkám hlavy v kvalitních džínách, barevných mikinách i teniskách s barevnými tkaničkami. Oblečte je do proužkovaných triček a na hlavu posaďte kontrastní čepici, která ochrání jejich účes před podzimním deštíkem.

11_FF_109J

Jak všechny kousky hravě zkombinovat, se dozvíte na stránkách online magazínu F&F, ze kterého lze čerpat tu správnou inspiraci.

Magazín nabízí spoustu zábavy, interaktivních vychytávek, videí a fotogalerií obohacené o sportovní oblečení i správnou obuv. Stejně tak si zde můžete zasoutěžit o poukázky na nákup z této kolekce.

Foto: Archiv firmy