Net-a-porter.com

Kabát je základ pro spokojené prožití podzimních plískanic. I na podzim mám ráda barvy, takže tento oranžový od J.Crew mě doslova nadchl.

j-crew-net-a-porter

Forzieri.com

Majitelé tohoto italského e-shopu jsou přátelé naší rodiny, takže máme pro ně slabost a sledujeme jejich nabídku poctivě. Každé Vánoce tvoříme wish list, na který jsem nenápadně přidala tuto šedou Jil Sander kabelku.

jil-sander-forzieri

Pietro-filipi.com

Ani tento portál mi není cizí a jeho služeb jsem už párkrát využila. Kousky z kolekce Silverline, za kterou stojí přední česká návrhářka Ivana Mentlová, patří vždy mezi top.

silverline

Zara.com

Tento módní řetězec je často degradován a prezentován jako studna kopírování. Nicméně je cenově dostupný a najdou se zde i relativně originální kousky, které v kombinaci se značkovými vytvoří dokonalý outfit. Zelené kožené polokozačky jsou pohodlné a stylové.

zara

Karenmillen.com

Tato značka má v Čechách už i své kamenné zastoupení. Nicméně i v e-shopu najdete pěkné kousky jako například tyto černé šaty.

karen-millen

Cosstores.com

COS je butik, kterému jsem podlehla. Tato sukně je z kvalitního materiálu a zajímavého střihu.

cos-sukne

Hm.com

I tento módní řetězec už otevřel e-shop a sklízí úspěch. Plisované sukně jsou hlavním podzimním trendem a na tomto e-shopu jich najdete hned několik.

hm-pizovana-sukne

Mango.com

Už dlouho toužím po kožené pouzdrové sukni. Je nadčasová, dobře padnoucí a kvalitně téměř nesmrtelná.

mango-kozena-sukne

Pinko.com

Pinko vždy pro mě skrývá něco mimořádného a originálního za dostupné ceny. Halenky, košile s kanýrem, vázačkou jsou rovněž in a v tomto designu nemá chybu.

pinko-com

Foto: Petra Ficová; Archiv firem