Nedbalá elegance

V nedbalé eleganci tahle fashionista naprosto vyniká. Vintage look, slip dress s converskami nebo ležérní festivalový outfit, naučte se také bravurně zvládat všechny styly, které se vám líbí. Nespočet možností si zamilujete. Poučte se taky z její obliby ve flats.

V jednoduchosti je síla

Alexa často sází na minimalistické a stylové modely. Inspirujte se a pořiďte si do zásoby jednoduché, jednobarevné kousky, které vám na jistotu sluší, ať nemusíte zápasit s šatníkem ve dny, kdy nemáte na vymýšlení outfitu čas nebo náladu.

Sebejisté kombinace

Alexa dokáže zkombinovat zdánlivě nekombinovatelné a vypadá u toho vždy skvěle. Jemné saténové šaty a kovbojský křivák s třásněmi? Proč ne. Sporty mikina s koženou pouzdrovou sukní? My říkáme ano. Pohrajte si!

Sluneční brýle

Vhodný výběr slunečních brýlí je pro ni (i pro nás) velmi důležitý. V jasné dny se bez nich neobejde a nezapomíná je využít jako trendy doplněk. Investujte do kvalitních univerzálních kousků, výstřednější modely klidně nakupte v řetězcích.

Vintage styl

Alexa má slabost pro vintage módu a její fashion ikonou je Jane Birkin. Minišaty, v nichž vypadá jako panenka, měla britská ikona vždy v oblibě a k jejímu něžnému obličeji prostě sedí skvěle jakýkoliv outfit v jemném, ženském stylu.