Kombinujte nečekané barvy

Nebojte se netradičních barev. Třeba těch, pro které ani neznáte správné pojmenování – cyklamenová, petrolejová nebo pštrosí srst. Hledejte takové barvy, jež v šatníku ještě nemáte. Žádný strach, zkombinujete je snadno, i když to tak na první pohled nemusí vypadat. Olivia se nikdy nebojí netradičních barevných kombinací. Smaragdově zelená s pudrovou růžovou nebo fialová s oranžovou? Jasně, proč ne!

Pokud vám něco nesluší, ani o tom nepřemýšlejte

Olivia nikdy nedělá kompromisy. A proto také pokaždé vypadá dokonale. Oblečení musí podtrhovat vás a vaši osobnost, ne vás převálcovat tak, že si nositele přes samé vzory a řasení nikdo ani nevšimne. Při nakupování oblečení tak mějte jeden hlavní požadavek: musí vám stoprocentně slušet.

Nebojte se nápadných detailů

Také máte pocit, že jednodušší kousky bez zbytečných serepetiček se mnohem snáze kombinují? To možná ano, ale outfit pak postrádá osobnost. Chybí mu ta pomyslná třešnička na dortu. Kombinování zajímavých a na první pohled nesourodých detailů je přesně to, čím se odlišíte od davu. Takže štrasové kamínky, perličky nebo řetízky na oblečení rozhodně nemusí být jen zbytečnými detaily.

Doplňky především 

Napadlo vás někdy nestavět outfit na větším kusu oblečení, ale na doplňcích? Ne? Olivia to tak prý dělá často a je to mnohem jednodušší. Místo toho, abyste hledala k již hotovému outfity ideální boty, zkuste si ji nazout jako první a představit si, co by k nim vypadalo dobře. Uvidíte, že vám oblékání půjde mnohem snáz.

Kdo hledá, najde

Nedejte se, dokud nenajdete ten ideální kousek oblečení, po němž toužíte. Jestli nutně potřebujete bílou halenku, nekupujte hned první, která “docela ujde”. Počkejte si, dokud nenarazíte na tu perfektní a klidně za ni připlaťte. Věřte nám, z dlouhodobého hlediska se to vyplatí. Olivia je známá tím, že na rozdíl od jiných influencerek nosí jeden kousek klidně několik let stále dokola. Když si totiž něco zamiluje, nedá to z ruky!

Foto: Pinterest, glamouruk.com