Lacláče

Nosili jsme je jako malí a naši rodiče v nich v 90. letech dělali parádu. Lacláče jsou zkrátka zapomenutá klasika. 

Ošklivé tenisky

Ano, taky jsme se jim ještě před pár lety smáli a říkali si, že to tedy nikdy. Teď je nutně potřebujeme. Jsou pohodlné, praktické a ještě k tomu trendy!

Pánské sako

Takové, které vám bude až pod zadek, takové, které váš tatínek nosil, když jste ještě byli v kočáru. Tak přesně to teď nutně musíme mít. 

Halenka se stojáčkem

Tahle klasika se nosí snad už po staletí. Naposledy zažívala halenka s vysokým límečkem zlaté časy v 80. letech. Letos je to po dlouhé době opět must have.

Džínová sukně

Další kousek z kategorie “už nikdy”, který milujeme celým naším módním srdcem. Vypadá cool ke všemu. Především pak ale k vintage velkým tričkům. Pořiďte si ji raději ve více barvách, letos v létě ji zaručeně nebudete chtít sundat. 

Kostýmek

Je jedno, jestli bude pánský nebo dámský. Dokonalý kostýmek by vám teď rozhodně neměl chybět. Vypadá úžasně a je tak pohodlný.

Štay s knoflíčky

Až si šaty s knoflíčky vpředu oblečete, budete si připadat jako na dovolené. Je na nich totiž něco italského a uvolněného. Co k nim? Bochník teplého chleba a ranní noviny.

 

Jednodílné plavky

Je úplně jedno, jestli se letos nechystáte k moři, jednodílné plavky si pořiďte klidně jen proto, abyste v nich chodila po zahradě. Nebo si k nim oblečte kraťasy až půjdete nakoupit nebo pro zmrzlinu. Jde především o to, jak dokonale se v nich budete cítit. Jsou prostě nejlepší. 

Teplákovka

Kdo ji v dobách mládí našich rodičů neměl, ten nebyl cool. Teplákovka se znovu dostává na výsluní, takže odteď už to není jen nejpohodlnější uniforma do letadla. Noste ji kam se vám jen zlíbí!