Zvolte si barvu

Je jedno, jestli milujete šedou, bílou nebo černou. Důležité je, abyste se v dané barvě cítili dobře a “uměli ji nosit”. Celobílé outfity vypadají skvěle nejen v létě, ale i v zimě. A to i když jsou méně praktické. Pravým opakem je černá, která je neskutečně praktická a můžete ji nosit opravdu kamkoliv. A pokud jde o trendy? Letos jednoznačně vyhrává červená. Skvěle rozzáří nejen vás, ale i jinak ponuré ulice.

Hrajte si se střihy

Oblékat se v jedné barvě rozhodně nemusí být nuda. Naopak. Stačí si vyhrát se zajímavými tvary a střihy. Vrstvěte, kombinujte různé délky a střihy. Tím dosáhnete maximálně dokonalého efektu. Kromě toho vám ta správná kombinace střihu a jedné barvy pomůže vykouzlit skvělou postavu. A to se přeci hodí, ne?

Zaměřte se na materiály

Aby celkový výsledek fungoval, je důležité se zaměřit na materiály. A jaké je pravidlo? Snažte se jich zapojit co nejvíce. Kůži odlehčete saténem, hedvábím nebo třeba vlnou. Dalším faktorem jsou také samotné odstíny a struktury. Kombinuje mat s leskem, transparentní materiály s těmi těžkými nebo syté odstíny s těmi jemnějšími. Díky tomu, bude celkový look působit uvolněně a svěže.

Kombinujte a zkoušejte

Máte v hlavě pár nápadů? Skvělé! Rozhodně je hned nezatracujte, ale naopak vyzkoušejte. Protože ty neplánované a nečekané kousky působí nejlépe.