Kdo by kdy čekal, že značka proslavená nablýskanými lodičkami, se kterými chodí celebrity po červeném koberci, bude jednou spolupracovat s italskou značkou horské obuvi MoonBoot. Jejich jedinečná limitovaná kolekce mohutných vysokých i nízkých ikonických sněhulí dostala novou tvář.

exclusive-the-ultimate-boot-guide-with-jimmy-choo-1635274.640x0c

Dokonalá souhra komfortu, sofistikovanosti a funkčnosti nejkvalitnějších sportovních oděvů se potkává na páru jedinečných sněhulí, které jsou k dostání v několika verzích od těch klasičtějších dozdobených druky a hroty, po ty elegantnější pokryté celoplošně pravou kožešinou a dozdobené pletenými tkaničkami. Součástí unikátní kolekce jsou i sluneční brýle, které ke sjezdovce neodmyslitelně patří a rovněž kabelky.
exclusive-the-ultimate-boot-guide-with-jimmy-choo-1635266.640x0c

Kombinovat je s ostatními kousky lze jednoduše. K mohutnému páru obuvi zvolte úzké legíny, nebo kalhoty, které vybalancují celý outfit. Na horní část se můžete poté zachumlat do hřejivého kožichu, nebo objemné bundy, která bude perfektně hrát s Jimmy Choo MoonBoots. Nižší verze je vhodnější do městských zasněžených ulic, na kterých už tající sníh nebude díky neskutečné nepromokavosti těchto bot žádným problémem. Zimou je třeba projít se stylem!

exclusive-the-ultimate-boot-guide-with-jimmy-choo-1635277.640x0c

Zdroj: Facebook, Vogue