Ano, zdá se, že posledním trendem celebrit je kombinace zimního kabátu se sukní a to striktně bez punčoch! Pro nás ženy se jedná nejspíš o ctění rčení ” za krásu se musí trpět” respektive mrznout. Zároveň je to pro mnoho z nás zkouškou odvahy, za kterou bychom si zasloužily cenu statečnosti. A protože se zdá, že “trend rovníkového outfitu” je stále populárnější u mnoha žen, rozhodla jsem se vám poskytnout pár typů, jak přežít bez punčoch, aby z vás nebyl na konci dne ledový rampouch, nebo tak alespoň nevypadat.

bb5bceab-1624-4612-8dfd-6e3eec476a53

1. Beauty rutina pro vás nebude mít sezónu

Stručně řečeno, pokud budete chtít předvést své nohy jako v létě budete muset použít stejné letní záležitosti: a to nemluvíme o depilaci (ta je samozřejmostí), ale také, a to především, o pečlivé hydrataci.

2. Nepřehánějte to

Dva faktory, které nesmíte přehnat, aby z trendu nevzniklo faux pas. První: samoopalovací krém. Ok, bílo modré zmrzlé nohy nevypadají zrovna nejlépe, ale to neznamená, že pomyslně pošlete polovinu těla na dovolenou v Karibiku. Jeden nástřik tónovacího spreje bude akorát. Druhým faktorem je nepřehánět to s odhalováním. Jinými slovy, je dobré v módě riskovat, ale mini skuně raději nechme na vhodné klimatické podmínky.

c063fccf-8ff5-4e39-8206-03e449ae6bbc

3. Happy feet

Máte pravdu, netroufáte-li si vyjít kompletně s holýma nohama, můžete si naplánovat look s obuví jako jsou kotníčkové kozačky, které vám teplé ponožky hravě zakryjí a vy budete stále za hrdinku neblahé zimy!

4. Taxi

Předtím než s lookem”bare legs” vyjdete do ulic, popřemýšlejte, jak dlouho se budete muset venku zdržovat. Celebrity si outfit takového typu mohou dovolit, protože jim za zády pokaždé stojí vyhřátá limuzína s osobním řidičem. V případě, že i tak budete chtít vyjít ven bez punčoch, zařiďte si odvoz taxíkem.

5. Mějte pod čepicí! 

Pokud chcete své nohy takzvaně “ošidit” ví se, že nejvíce receptorů zimy je právě na hlavě, stačí si tedy ovázat mohutný šál okolo krku a zakrýt hlavu vlněnou čapkou a hned vám bude tepleji.

Zdroj: WWD