MY THERESA

Mytheresa.com

E-shop s pečlivě vybranými designérskými kousky hledejte pod názvem My Theresa. Prozkoumejte kolekci The Row sester Olsenových, džíny Citizens of Humanity nebo praktické a stylové věci od Isabel Marant. My jsme si zamilovaly její černé lodičky.

Isabel Marant

NET-A-PORTER

Net-a-porter.com

Pro nejnovější designové modely a opravdu široký výběr luxusní módy směřujte na NET-A-PORTER. Nás zaujaly značky jako Off-White, Ganni nebo Acne Studios. Seženete to nejlepší na jednom místě.

 

Marni

LUISA VIA ROMA

Luisaviaroma.com

Prahnete po již ikonické kabelce od J.W.Andersona nebo po šatech Jacquemus? Na Luisa Via Roma najdete vše, po čem vaše módní srdce touží, tak běžte e-shop prozkoumat.

J.W.Anderson

THE OUTNET

Theoutnet.com

Ať už milujete minimalistické kousky od newyorské značky Theory nebo toužíte po něčem extravagantním, jako je MM6 By Maison Margiela, The Outnet momentálně nabízí spoustu věcí za zlomek ceny.

MM6 By Maison Margiela

MATCHES FASHION

Matchesfashion.com

Jestli už delší dobu koukáte po něčem od Vetemens nebo Balenciagy, je ten nejvyšší čas jít do toho. Slevy na Matches Fashion dosahují až 70%. Že byste raději náušnice od Aurélie Bidermann či korálkovou kabelku od Shrimps?

Balenciaga

Foto: archiv e-shopů, Pinterest