Naomi, Cindy a Claudia v kampani Balmain

/ Redakce

Ikony, kterými jsou Naomi, Cindy či Claudia, jen málokterá současná modelka překoná. Jedná se o super modelky, hvězdy devadesátých let, které se vrací do záře reflektorů pro francouzský módní dům Balmain.

Claudia Schiffer (45), Cindy Crawford (49), Naomi Campbell (45) pózovaly se svými po letech stále bezchybnými figurami před objektivem nikoho menšího, než světoznámého fotografa Stevena Kleina. Kampaň sestavená z černo-bílých fotografií dává vyniknout ryzí ženskosti a přitažlivosti, které módní dům jednoznačně představují. Fotky samy modelky publikovaly před pár dny na jejich oficiálních instagramových účtech.

Screen Shot 2016-01-13 at 08.42.42

Balmain tak následuje vlnu úspěchů, kterou sklidil švédský řetězec H&M po představení kampaně s populárními mladými topmodelkami (Kylie a Kendall Jenner), kdy jejich tržby vzrostly ke hvězdám. Francouzi to ovšem pojali s jistou mírou vkusnosti a šarmu a zvolili variantu představující opravdové ženy. Ženy překračující běžné věkové limity topmodelek chtěly světu dokázat, že právě v tomto věku jsou nejkrásnější, silné a mohou být čímkoliv, co si zamanou. Po této kampani se jistě stanou nesmrtelnou inspirací nastupující generace.

Zdroj: Instagram