Kožichy nikdy nezestárnou

I když by dnes, v době veganské osvěty, Carrie pravděpodobně zvolila spíše kabát z umělé kožešiny, stylovost jejímu oblíbenému svršku rozhodně upřít nemůžeme. Huňatý kožich se objevuje ve všech sériích seriálu a skvěle se hodí k velké večerní, miniaturním saténovým šatičkám nebo na každodenní běhání po městě. Každému outfitu dodá ten správný punc „vysoké módy“.

Na vysoké noze

Carrie Bradshaw v seriálu přiznává, že má „malý problém se závislostí na drahé obuvi“. Jen těžko si lze představit, co by dělala v roce 2017, kdy jsou největším trendem v obouvání obyčejné tenisky. A jak to jen dělala, že ji po celodenním běhání po New Yorku neupadly nohy bolestí? Musíme jí ale nechat, že nic na nohou nevypadá tak žensky a elegantně jako luxusní střevíčky. Posuďte sami a zajděte se podívat na výstavu Manolo Blahnika do Musea Kampa!

 

Nebojte se to vzít ležérně

Ačkoliv Miranda byla v seriálu úspěšnou právničkou, ve svém volném čase nás překvapovala totálně ležérními outfity. Souhlasíme s tím, že pohodlí je nade vše, a hned máme také chuť hodit na sebe lacláče nebo velký měkoučký svetr.

 

Kombinujte nekombinovatelné

Carrie a její eklektický styl, který má na svědomí stylistka Patricia Field, dodnes uchvacují všechny divačky. Jak to, že jakékoliv dvě zdánlivě nesourodé věci spolu v seriálu vypadají tak dobře?! Pravda, některé kombinace už jsou možná příliš velký úlet, ale móda má být přeci cokoliv, jen ne nudná! Hrajte si a nebojte se experimentovat. A že lidi zírají? No a co!

 

Růžová je dobrá

Ženy v seriálu se navzdory svému věku nebojí ukázat svoji „holčičkovskou“ stránku. Ať už je to Carriina slavná baletní sukně nebo Charlottiny čelenky do vlasů. A hlavně růžová! Dnes už rozhodně neplatí, že se hodí jen pro panenky Barbie. Růžovou od hlavy až k patě si oblékněte klidně i do práce.

 

Kousek chlapa

Samantha Jonesová si v seriálu z chlapů rozhodně nic nedělala. Využívala je na báječný sex na jednu noc a sama byla úspěšná majitelka PR agentury. Když se jí podařilo proniknout do „mužského“ světa, není divu, že se bravurně zhostila i typicky pánského kousku oblečení – kalhotového kostýmu. A povedlo se jí to tak žensky, jak jen to bylo možné. Kvalitní, dobře padnoucí kostým vám vydrží dlouhé roky a nikdy nevyjde z módy.