Cargo pants

Milujete trend malých kabelek, ale jejich nepraktičnost vás poněkud omezuje? Pak budou cargo pants neboli kapsáče skvělým trendy řešením. Pokud je máte zafixovány v nelichotivých outfitech z devadesátých let v kombinaci s crop topem, či síťovaným tričkem, zůstaňte v klidu. Prada a Valentino vás přesvědčí o tom, že i tyhle kalhoty se dají nosit žensky a s elegancí. Zkuste jim dát alespoň jednu šanci!

Šusťákovka

Zcela jistě si ji pamatujete z dětských let. Od té doby jsme o ní dlouho neslyšeli. Teď se ale vrací jako hlavní trend letošního roku. Nejnovější kampaň značky Balenciaga to jen potvrzuje. A není jediná. Šusťákové bundy byly k vidění i u labelů Isabel Marant, Valentino nebo Gucci. Nosit se budou volné, krátké a především co nejbarevnější a poseté flitry. Kombinujte je s romantickými šaty, dlouhými sukněmi, nebo cigaretovými kalhoty.

Cyklistické šortky

Možná jste koncem roku 2017 zaznamenali velký poprask kolem modelu Kim Kardashian, která si oblékla cyklistické šortky. Rozhodně se nejednalo o žádný přešlap, ale o žhavý trend. Ten byl prezentován jako streetwearový kousek na přehlídce značky Off-White a předvedl ho i label Saint Laurent v romantickém provedení se sukní. Oblíbily si ho dokonce sestry Hadidovy nebo Kendall Jenner. Šortky noste jednoduše s oversize bundou nebo pod sakem či šaty.

Polo trička

Klasická preppy móda z pánského šatníku teď zažívá velký comeback. A to především na přehlídkových molech – třeba v poslední kolekci značek Céline, Joseph, nebo Marc Jacobs. Zapomeňte na padnoucí střihy a oblékněte si co největší oversize model polo trička. Jeho velkou výhodou je, že se o něj můžete dělit i se svou druhou polovičkou. Aby polo působilo žensky, zkombinujte ho se splývavou sukní a s bílými teniskami.