4947R_001Čas na ženskost
Spousta žen raději drží v ruce telefon s rozsvíceným displejem, než aby se dívala na hodinky, ale je to téměř trestuhodné. Právě hodinky dokáží být nejen praktickým doplňkem a luxusním šperkem, ale také opravdovým uměleckým dílem a skvostem dědícím se po generace. Kdykoli se na ně podíváte nevidíte jen čas, ale spatříte krásu. Jednou z podzimních tikajících novinek jsou náramkové hodinky značky Patek Philippe. Dámský automatický model z růžového zlata se zlato-stříbrným ciferníkem ukazuje nejen čas, ale také den, měsíc a fáze měsíce. Hodinky jsou vykládány diamanty a doplněny řemínkem z krokodýlí kůže. Zkrátka model pro odvážné ženy. (Dámské hodinky Patek Philippe/Carollinum, info o ceně v butiku)

Prsten 18 kt RG Tahitian Culture Pearl 10 – 11 mm-Brillant 0,18 TW-si    45.000 CZKLuxusní prsten
Klenotnictví Halada slaví 25 let na českém trhu a u té příležitosti vytvořilo luxusní kolekci Jubilee. Nás doslova uchvátil prsten z narůžovělého zlata zdobený brilianty a doplněný tahitskou perlou. Jeho výjimečný design je inspirován podmořským světem, což příjemně navozuje náladu dovolené. (Prsten, Halada 45 000 Kč)

Antipearle 9500czkŽraločí kouzlo
Skrývá-li se ve vás dračice a temperamentní bytost, pak jistě oceníte šperk dávající na odiv vaši sílu a nebojácnost. A přesně takovým šperkem je náramek designérky Markéty Dlouhé Márové tvořící pod značkou Antipearle. Žraločí náramek z pozlaceného mincovního stříbra zdobí sladkovodní perly a jeho nevšední design vás doslova nenechá spát. (Náramek, Antipearle 9 500 Kč)

Zdroj foto: Archiv firem