Je z Holandska, má ty nejlepší vlasy, jaké jste kdy viděli, a je momentálně jednou z nejvlivnějších influencerek na světě. Negin Mirsalehi. Ještě ji neznáte? Její obličej už jste určitě alespoň jednou někde viděli. Aby také ne. Momentálně je jednou z nejvlivnějších lidí na sociálních sítítch a její fotky jsou snad všude.

Blog, který založila v roce 2012, je už ale trochu na vedlejší koleji. Spolu se svým přítelem Mauritsem Stibbem (se kterým je už 11 let) založili firmu s vlasovými přípravky Gisou, která je neustále “Out Of Stock”, a úspěch značky překvapil i samotné zakladatele. Přípravky, které jsou všechny založené na rodinném byznysu, včelařství, obsahují unikátní oleje a výtažky z medu a vlasy po nich budete mít stejně krásné jako Negin.

Právě rodinný příběh je na značce Gisou tak přitažlivý. Negin sama přiznává, že jí na vlasy nesahá nikdo jiný než její matka kadeřnice a že původní olej značky Gisou namíchala právě ona pro své zákaznice, a to z medu, který vyrábí její otec.

Pokud se vám tedy při troše štěstí podaří nějaké produkty této značky koupit, určitě nebudete litovat.

Maurits a Negin momentálně dominují také YouTube scéně. Jejich vlogy mají statisíce zhlédnutí. Neustálé cestování a módní večírky jsou denním chlebem pro tuhle super influencerskou dvojici, která momentálně sbírá jednu cenu za druhou. Naposledy získali třeba cenu za influencery roku od značky Revolve. Spekuluje se také o tom, že právě Negin má v kapse jednu z nejlépe placených spoluprácí influencera a značky. Údajně již dříve odmítla nabídku na 800 000 dolarů. Tím se dostává do naprostého čela influencerského žebříčku, spolu s Chiarou Ferragni.

Negin tráví spoustu času v letadle. Její domov a kancelář jsou sice v Amsterdamu, žije ale tak trochu po celém světě.

Už z první minuty jejího videa vám bude jasné, že není jen krásná, ale že je taky hrozně fajn. Na její videa se jednoduše dobře dívá. Její styl je mixem všeho. Inspiraci u ní najde každý. Její make-up je navíc vždycky, jak jinak, dokonalý.

Takže je jedno, co vás zajímá – krása, móda, cestování, lifestyle. U Negin najdete všechno!