Trend “Do It Yourself” se v posledních letech rozrůstá čím dál více. A není divu! Nejen, že jde ruku v ruce se slow fashion a vaším budgetem, ale je také zárukou orginality. Jediné, co k DIY budete potřebovat, je pár kousků starého oblečení, volný čas a nálada tvořit. Tak vzhůru do toho!

Naruby

Tenhle malý velký stylingový trik plní letos přední příčky street stylových trendů. Nudí vás už barva vašeho trenche? Jednoduše ho otočte a noste ho naruby. Budete se divit, jak skvěle vypadá – hlavně takové kousky, které se ve vnitřní straně pyšní kostkovanou podšívkou, nejlépe tou od Burberry. Pak už jen stačí odstřihnout, nebo šikovně schovat care label či další štítky.

Double coat

Také milujete trench coaty natolik, že byste je nejraději nosili pořád? Díky tomuto triku můžete. A to i když teploty spadnou k nule! Jednoduše si oblékněte hned dva kabáty zároveň. Přesně tak, jako jste to mohli vidět na poslední přehlídce značky Balenciaga. Aby vše fungovalo tak, jak má, oblékněte si kabáty odlišných velikosti a barev. Skvěle bude vypadat i s transparentní pláštěnkou.

Customized

Nášivky, flitry, perly, nápisy, nebo široký pásek. Ve fantazii se zkrátka meze nekladou. Vytvořte si originální trench coat přesně podle vašich představ. Doplňky pro nový kabát hledejte v nejbližších galanteriích nebo domácích potřebách, nespočet dalších propriet seženete online, tak pořádně projeďte weby!