Příchod jara znamená také příval pozitivní energie, což je na sociálních sítích vidět v podobě spousty stylových looků. I nás už začínaly zimní kabáty trochu nudit. Nápady na outfity už pomalu docházely, takže změna počasí přichází v pravou chvíli. Inspirujte se!

Anna Borisovna

Velká saka se zatím do módního důchodu nechystají. Důkazem je Anna Borisovna, která na ně nedá dopustit, ale i většina módních návrhářů. I jedno sako může vypadat pokaždé jinak, záleží jen na vašem stylingu!

Solange

Solange to rozhodně neumí jen s hudbou, ale exceluje i v módě. Její kreace nás vždycky baví. Zůstává věrná svému stylu, její styling je však tak rozmanitý, že vždy vypadá jinak. O jejím dokonalém make-upu ani nemluvě!

@renellaice ?

Příspěvek sdílený Solange (@saintrecords),

Lucy Williams

Bílá košile, uákladní kámen většiny šatníků a kousek, který většinu z nás nikdy nezmizí. Proto samozřejmě nebude chybět ani letos. Doplňte ji třeba zlatými řetízky stejně jako Lucy. Oblékněte k nim modré džíny a máte vyhráno.

Elaine Welteroth

V New Yorku to ješte nedávno vypadalo takhle. Období péřových bund je ale za námi a my jsme stejně nadšení jako Elaine! Takže teď zase na nějakou dobu žádná černá a hodně sukní a šatů.

Camille Charriere

Camille je stálicí našeho instagramového světa. Její styl nás baví a její fotky mají vždy něco navíc. Tady se nám líbí jak její mini crop top (který je sice až na léto, ale co) tak dokonalá koupelna. #decorgoals

Bit extra

Příspěvek sdílený Camille Charrière (@camillecharriere),

Rosie Huntington-Whiteley

Neomylná Rosie znovu ukazuje, proč je jednou z nejvýraznějších modelek současnosti a to nejen na molech a v kampaních. Její street style nás baví a inspiruje už roky. Šedý oblek s ledvinkou je super trendy kombinace.

this suit ?? @georgiaaliceofficial

Příspěvek sdílený Rosie HW (@rosiehw),