Blanca Miró

Dánský label Ganni je momentálně jednou z nejoblíbenějších značek mezi influencerkami. Barevné, originální a hravé kousky, které jsou proti všem pravidlům módního světa – přesně to je, zdá se, klíč k úspěchu. Například modrá a zelená jsou skvělými parťáky.

? ?? ?

Příspěvek sdílený Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro),

Julie Pelipas

Neutrální barvy jsou na léto ideální pro všechny, kdo normálně nosí jen černou. Béžová a bílá jsou černá a šedá pro letní měsíce (rozumíme si, že ano?). Julie a její neutrální kombinace se dostávají na pomyslnou první příčku našeho instagramově-outfitového žebříčku minulého týdne.

Eleonore Toulin

Malé bílé a košík. To je outfit letošního léta. Nic jiného nepotřebujete vědět, jen to, že malé bílé prostě musíte mít. Takové, které vám budou stoprocentně sedět a udělají vám ty nejdelší nohy a nejkrásnější dekolt. Obujte k nim třeba tenisky nebo boty na podpatku – jak chcete!

Cagolita ☀️

Příspěvek sdílený Eleonore Toulin ???? (@eleonoretoulin),

Tylyn Nguyen

Kouzlo jednoduchosti neomrzí. Chápeme všechny minimalisty a pragmatické fashionisty – barvy a bláznivé kreace jsou sice zábavné, ale až se budete dívat na svou fotku po dvaceti letech, jednoduché kombinace vás ušetří pocitu trapnosti. Hrát občas na jistotu nás baví.

American Woman ?? #inmyjbrand @jbrandjeans

Příspěvek sdílený TyLynn Nguyen (@tylynnnguyen),

Maya Stepper

Bílá od hlavy až k patě, to není nikdy špatný nápad. Snad jen s výjimkou svateb, kde jste host. Nebojte se sáhnout třeba po bílé džínové bundě, k ní bílé džíny nebo sukni a můžete vyrazit ven. Večer je zima, tak vklouzněte do trendy tenisek. Výrazná kabelka bude super tečkou a nezapomínejte na doplňky!

Arrivederci???

Příspěvek sdílený MAYA (@mayastepper),

Foto: Monikh.com