Ať už jste maximalisté nebo to rádi hrajete na jistotu, jedno je jisté, některé kombinace a kousky máme ve skříni všichni. Jsou to takové kousky, které vždy vypadají dobře a nikdy nevyjdou z módy. Takže pokud se nechcete za dvacet let koukat na svoje fotografie a smát se, jak jste si něco podobného mohla vzít na sebe, tohle jsou outfity, ve kterých se vám to nestane. Zabodujete v nich totiž i za několik dekád.

Nenechte se vyvést z míry, ono “Co jsem si to jen tehdy myslela?” je ale součástí procesu hledání vašeho já. Nedílnou a zábavnou součástí procesu, musíme dodat. Móda se mění, trendy přicházejí a odcházejí, klasické a minimalistické kombinace ale zůstávají. Jsou nadčasové a z nějakého zvláštního důvodu sluší opravdu úplně všem.

Nevíte co ráno na sebe? Jednoduše sáhněte po černém roláku, černých džínách, modrých džínách a bílém tričku nebo sukni a košili a je to. Kombinace, ve kterých bude vypadat dobře kdokoli a kdykoli. Navíc s nimi nikdy nešlápnete vedle.

Takže pokud vás móda zase až tak nebaví a chcete to brát čistě prakticky, pak je minimalismus pro vás jako stvořený. Prostě koupíte několik základních kousků, z těch snadno nakombinujete asi milion outfitů a je to.

Až vás přestanou bavit, stačí doplnit výraznými doplňky, třeba kabelkou nebo náušnicemi.

Tohle jsou outfity, které vás budou i přes svoji jednoduchost bavit hodně dlouho.