Imaan Hammam

Holandská modelka Imaan má ty nejdokonalejší vlasy na světě. Kdybyste to náhodou z jejího Instagramu nepochopili. Pyšní se rovněž super stylem a tenhle top je dokonalost sama. Instagramový top letošního léta, kdo ho nemá, není influencer.

Love my Coca Cola ?

Příspěvek sdílený Imaan Hammam (@imaanhammam),

Alexis Foreman

Když nevíte, co na sebe, vždycky jsou tu midi šaty. Potřebujete se cítit pohodlně? Midi šaty. Potřebujete vypadat, že máte svůj život pod kontrolou? Midi šaty. Máte dvě děti, které vám neustále něco vylévají na oblečení? Vzorované midi šaty. Nic jiného nepotřebujete.

Check ✔️ @ganni

Příspěvek sdílený Alexis Foreman (@stylememos),

Tina Kunakey

Koordinovaný outfit můžete klidně posunout na novou úroveň. Tak, že se zkoordinujete se svou nejlepší kamarádkou. Trable na druhou, říká se. My říkáme styl na druhou. Tak kdo si sladí outfit s námi?

takin baby cassie on a ride today @volcomwomens

Příspěvek sdílený Tina Kunakey Di Vita (@tinakunakey),

Jasmine Tookes

Band tees jsou jednou provždy nezbytností v našem šatníku. Hodí se vlastně i k tomu nejformálnějšímu outfitu. Zkuste klasiku – džíny, tričko a tenisky. Vznikne tak outfit, v němž budete vypadat uvolněně a především se tak budete cítit. A to chceme!

Ellen Claesson

A když se ochladí, stačí přes neúnavný outfit tričko-džíny-tenisky přehodit sako nebo džísku. Francouzky v podobných outfitech chodí na večerní drinky a my to milujeme. Tak se inspirujte a proplujte létem ve stylu a komfortu!

My favorite city

Příspěvek sdílený ELLEN CLAESSON (@ellenclaesson),