Nejlepší outfity z legendárního pouštního festivalu Coachella!

/ Redakce

Právě probíhající kalifornský festival Coachella láká každoročně spousty hudebních nadšenců i celebrit, jež si chtějí trochu povyrazit. Letos v pouštní atomosféře hostují jména jako Beyoncé, The Weeknd, Eminem, Portugal the Man, ODESZA či Cardi B a zájem je tedy o to větší. Coachella je ale známá další podstatnou věcí – je to jedna velká módní přehlídka a nikde jinde neuvidíte lepší festivalový dress code. Podívejte se na ty nejlepší outfity, které se na letošní edici objevily!

Dress code: Festival

Inspirujte se pro přicházející festivalovou sezonu. Pokud chcete vypadat stylově, ale pohodlnost je pro vás vše, vsaďte na komfortní oversized kousky, které můžete kombinovat v podstatě s čímkoliv. Zapomeňte na jehlové podpatky a vezměte si boty s nízkým nebo žádným podpatkem. Inspirovat se můžete například u modelky Romee Strijd či bloggerky Aimee Song.

No limit

I letos jsou v kurzu volné kalhoty a košile ve stylu 60. let, overaly, denim, divoké vzory, třásně, kůže, krajky a extravagantní šperky. Nemusíte se omezovat jen na ty nejčastější a obvyklé kousky. Zkuste svůj outfit doladit zajímavými doplňky nebo rozmanitými střihy a barvami. Vše je povoleno.