Instagramoví influenceři nezaháleli ani o Vánocích. Takže hromady cool obrázků stylových outfitů se na nás valily i přes Vánoce. Ano, je fajn si od digi světa alespoň na ten posvátný poslední týden v roce odpočinout.

Co si ale budeme, vzdát se sociálních médií, byť jen na pár dní, je téměř nemožné. Takže pokud se vám je podařilo alespoň přes prázdniny trochu omezit, můžete si rozhodně gratulovat. Patříte k těm úspěšnějším. Digitální detox je občas potřeba.

Teď už je ale pomalu čas se do toho kolotoče zase vrhnout a nechat se do nového roku pořádně inspirovat. Tyhle outfity se nám během uplynulého týdne zalíbily nejvíce. Vyzkoušejte je co nejdříve. Klidně hned první pracovní nebo školní den.

Ať už razíte “Nový rok, nové já.” nebo je vám to úplně jedno, musíte uznat, že osvěžit šatník novými kombinacemi není nikdy na škodu. Neříkáme, že by první leden měl být chvílí naprosté změny identity, proč tohle datum ale nevyužít a nezkusit si obléct něco, co byste si normálně neoblékla ani za zlaté prase (mrk). Jako takový čerstvý start.

Tak co, které outfity vás zaujaly nejvíce?

Couch surfin’??

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),

✨✨

Příspěvek sdílený Elif Filyos (@thefashionmedley),

??❤️ @eytys

Příspěvek sdílený elsa hosk (@hoskelsa),

Why so serious ?

Příspěvek sdílený Débora Rosa (@deborabrosa),