Ať už budete trávit den D v pohodlí domova s rodinou nebo se vydáte na vánoční party se svými kamarády, jedno je jasné. Musíte zazářit. Žádný strach, v následujících outfitech to nebude vůbec těžké.

Malé zelené

Malé černé jsou klasika, která rozhodně neurazí. Na tento den to chce ale něco víc. Vyzkoušejte “malé zelené”. Nejlépe ty s dlouhým rukávem, které působí o trochu víc rafinovaně a elegantně. Pokud navíc budou i ve vhodné délce, můžete klidně vsadit i na odhalená záda.

Džíny a sako

Preferujete více kalhoty, než šaty? Pak budou džíny a sako tím pravým outfitem právě pro vás. Ano, i v džínách můžete vypadat naprosto skvěle. Stačí jen zvolit ty správné doplňky. Výrazné náušnice, šátek nebo výrazná rtěnka budou rozhodně tím pravým.

Romantické volány

Aby každý chod štědrovečerní večeře nepodléhal vašemu outfitu, oblékněte se do něčeho pohodlného. Tím rozhodně nemyslíme to nové roztomilé pyžamo, ale třeba romantické šaty s volány. Ať už si vyberete ty barevné nebo třeba se vzorem, díky nim se při večeři se rozhodně omezovat nebudete.

Červený svetr

Červený svetr působí nejen stylově, ale také navodí tu pravou vánoční atmosféru. Skvěle bude vypadat nejen ten hrubě pletený, ale i rolák nebo ten s maxi rukávy. Aby nepůsobil příliš obyčejně, zkombinujte ho s palazzo kalhotami a obujte boty na podpatku.