Screen shot 2015-12-08 at 12.11.02 AMKožešina
Jestli něco k zimě patří, pak je to kožešina. Ať už sáhnete po luxusní pravé kožešině nebo spíše po té umělé, dopřejte si jí alespoň kousek. Skvěle vypadají dlouhé i krátké kožichy kombinované s kontrastními streetovými kousky, jako jsou boyfriend džíny, slimky nebo kůže. Elegantně budou naopak vypadat ve společnosti šatů a rozevlátých sukní. A pokud se necítíte na kožich, určitě si pořiďte nákrčník nebo štolu či límec.

Screen shot 2015-12-08 at 12.25.30 AMSvetry
Umíte si představit zimu bez pořádného svetru? Nebojte se si obléct oversize kousky, hrubě pletené svetry kombinujte s jemnými materiály a pro pořádný odvaz si svetr oblékněte s dramatickou sukní a vyrazte do společnosti. Tenhle kousek oblečení je úžasně variabilní a slušet bude vždy a všude.

Screen shot 2015-12-08 at 12.12.59 AMČepice
Spousta žen nenosí čepice, protože si myslí, že jim nesluší nebo se k jejich stylingu nehodí. Je to ale chyba. Čepice je nesmírně moderní, elegantní, hravá a zábavná. Ikony street stylu ji nasazují k šatům i teplákům a nebojí se v čepici s bambulí vyrazit ani do společnosti. Vědí totiž, že je jedním z nejlepších doplňků, maskovač špatného účesu a také ochranou vlasů před krutými mrazy.

Zdroj foto: Pinterest.com