Zvýrazněný pas

Už v předchozích sezónách jste mohli zaznamenat zvýrazněný pas pomocí širokých pásků nebo korzetů jako jeden z hlavních trendů. Trend pokračuje i letos. Jen vyměňte pásky a korzety za ledvinky. Originální, stylové a navíc praktické! Noste je přes šaty, svetr, nebo trenčkot. Pokud doma ještě žádnou nemáte, zkuste použít obyčejnou crossbody kabelku, kterou utáhněte a zavažte kolem pasu.

Hravě a barevně

Jak bojují Francouzky s ponurou zimu? Oblékají se barevně a hravě. Ještě nikdy nebyly ulice tak barevné, jako při posledním fashion weeku. Nebojte se zkombinovat různé barvy, vzory a materiály. Stačí se držet jediného pravidla – čím více, tím lépe.

Graffiti jako vzor

Pruhované i kostkované vzory jsou skvělé. Pokud ale prahnete po něčem více originálním, zkuste se inspirovat graffiti. V Paříži byla k vidění nejen na kabelkách, ale také na bundách a kabátech. Zkuste to i vy! A rovnou to pojměte originální a udržitelnou cestou. Ozdobte si sami staré kousky, které vás už nebaví. Uvidíte, jak oblečení dostane druhý dech.

Bílé boty

A teď nemáme na mysli tenisky, ale kozačky. Ano, čtete dobře. Dřívější noční můra mnohých z nás se stává momentálně nejžhavějším trendem letošní zimy. Ty byly spatřeny doslova všude. A to nejen v ulicích Paříže. A že jsou bílé boty na zimu nepraktické? Ano, ale stojí za to. V následujícím týdnu se o nich dozvíte víc. Především to, jak je nosit.