Nová JLaw

JLaw prošla za poslední rok hodně výraznou změnou stylu a musíme uznat, že jí skvěle sedne. Ne, že bychom to nečekali, nebo že by to byla potřeba, ale tým stylistů a vizážistů si ji vzal do parády a udělal z ní jednu z nejlépe oblečených hereček Hollywoodu. Jaké outfity jsme si zamilovali?

Asi náš největší favorit hned na začátek. Tak jednoduché a dokonalé. V kostkovaných zvonáčích a koženkové bundě vypadá hollywoodská hvězda naprosto dokonale. Look přidáváme na nástěnku podzimních outfitů.

Potřebujete být elegantní ale nechcete se vzdát svého oblíbeného vintage trička? Nemusíte. Skateová sukně a lodičky dokáží i z crop topu s obrázkem vaší oblíbené kapely udělat kousek vhodný na večerní party. Jennifer ví, jak na to.

Nevíme, jak vy, ale my rozhodně nechodíme do posilovny proto, abychom pak svoje vymakané břicho schovávaly pod tričkem. A Jennifer to má nejspíš stejně. Což, samozřejmě, schvalujeme. Takže crop top letos v létě nesundáme.

Když nevíte co by, přehoďte přes sebe sako. Příliš krátká sukně? Vezměte si pod ní černé silonky. Tenhle outfit, který si Jennifer oblékla na natáčení, je doslova vzorovým příkladem pro situace typu “nemám co na sebe a musím vypadat reprezentativně”. Nezkazíte nic na pracovní večeři ani nečekané schůzce.

Nečekaná formální událost? Vyřešte to elegantně, jako Jen – dlouhou sukní a jednoduchým topem. Dolaďte sexy podpatky a nic vás nezastaví. S doplňky to v tomhle případě nemusíte přehánět. Stačí rudá rtěnka nebo drobné náušnice.