Cat eyes

Takzvané kočičí brýle už dávno neexistují jen v retro bílé verzi. Tou samozřejmě nic nezkazíte, ale teď letí hlavně futuristické tvary v tmavých barvách. Inspirujte se například kolekcí Louis Vuitton na jaro/léto 2018.

Louis Vuitton

Úzký obdélník

Vidíte cat eye všude kolem a chcete být originálnější? Odpovědí jsou úzké obdélníkové brýle. Můžete zvolit extravagantnější kousek jako z kolekce Miu Miu nebo minimalistické modely bez aplikací.

Miu Miu

Cyklistické 

Brýle na kolo většinou nepatří k těm nejvzhlednějším, ale Stella McCartney ví, jak z čistě praktického kousku udělat chic doplněk. A když si k nim vezmete šaty nebo sukni, určitě si vás s cyklistou nikdo nesplete.

Stella McCartney

Oválné

Futuristický styl sice ovládl přehlídková mola, ale to neznamená, že vintage kousky upadly do zapomnění. Příkladem jsou dvoubarevné oválné brýle s širokými obroučkami, které představila značka Marni.

Marni

Letecké

Pokud vás neoslovily mini brýle ani geometrické tvary, dejte šanci takzvaným aviator modelům. Ty se v aktuálních trendech drží už několik sezón. Nejlépe vypadají v tmavě modré nebo žlutohnědé barvě!

Gucci

Máte vybráno?

Tvarů a barev nabízí značky nespočet. U trendy úzkých obrouček, ať už ve stylu cat eye nebo hranatých devadesátek, neváhejte – kočičí pohled za to rozhodně stojí. Tak jaké si vyberete?

Foto: Vogue, Net-a-porter, WhoWhatWear