1. Zoella

Počet odběratelů: 11,9 milionů

Proč ji sledovat: Jedna z nejvlivnějších lidí na internetu, má jedinečné nápady na videa a kromě klasických módních „haulů“, kde ukazuje oblečení ze svých nákupů, natáčí i třeba krátké střípky z každého svého dne.

2. Samantha Maria

Počet odběratelů: 1,8 milionu

Proč ji sledovat: Vystudovaná stylistka původem z Londýna má obrovský cit pro módu a ukáže vám, jak nosit klasické kousky i nejnovější trendy.

3. Clothes Encounters

Počet odběratelů: 1,9 milionu

Proč ji sledovat: Napůl Korejka, napůl Američanka s osobitým stylem ukazuje nejen novinky ze světa módy, ale i zážitky ze svých výletů.

4. Ingrid Nilsen

Počet odběratelů: 3,9 milionu

Proč ji sledovat: Ingrid, která je lesba, je inspirací nejen v módě, ale i v životě. Ve svých videích je hodně upřímná a působí jako „holka odvedle“. Milují ji módní nadšenci i zástupci LGBT+ komunity!

5. Zoe London

Počet odběratelů: 64 000

Proč ji sledovat: Zoe se svými jasně modrými vlasy nevypadá jako klasická módní ikona, ale za to je osobitá, upřímná a vtipná. Rozhodně se podívejte na její videa, jestli hledáte trochu „jinou“ vlogerku.

6. Lucy Moon

Počet odběratelů: 295 000

Proč ji sledovat: Lucy Moon je krásná, vtipná a sympatická. I když nenatáčí typická fashion videa, styl jí rozhodně upřít nemůžeme. Lucy nezvykle otevřeně vloguje hlavně o svých psychických problémech a pomáhá tak sobě i mnoha jejím sledovatelům.